Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

ТзОВ "Щедра нива" інформує про проведення запланованового обприскування посівів на своїх полях

Інформування
05.07.2024

     ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЩЕДРА НИВА" інформує про проведення запланованового обприскування посівів на своїх полях у селах Пониква, Суходоли, Горбалі.
     Обприскування будуть проводитись з 06 липня 2024 року по 09 липня 2024 року препаратом Корпріма, який є безпечними для бджіл, птахів та ґрунтової мікрофлори.
     Також інформує про проведення запланованового обприскування посівів на своїх полях у селі Пониква.
     Обприскування будуть проводитись з 06 липня 2024 року по 09 липня 2024 року препаратом Дімі, який є безпечними для бджіл, птахів та ґрунтової мікрофлори.
     У випадку виникнення несприятливих погодніх умев, вказані дати можуть бути перенесені на найближчий можливий термін проведення технологічних операцій.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше