Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

ТЕРИТОРІАЛЬНА ОБОРОНА ЛЬВІВЩИНИ

Інформування
06.02.2022

Станом на 1 лютого, визначили місця дислокації управління 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони та 7 батальйонів територіальної оборони у кожному районі Львівської області. Наразі триває формування складу управління бригади та розпочато процес підписання контрактів для вступу до лав сил територіальної оборони.

З 1 січня 2022 року в Україні набув чинності Закон "Про основи національного спротиву". Його складовою є територіальна оборона, рух опору та підготовка громадян України до національного спротиву. Відтак на Львівщині триває створення семи підрозділів територіальної оборони у кожному районі" − повідомив командир територіальної оборони Львівської області підполковник Валерій Курко під час засідання комісії Львівської облради з питань правоохоронної, антикорупційної діяльності та військових формувань.

Зазначимо, щоб вступити на військову службу за контрактом у резерв до лав сил територіальної оборони, громадянам України потрібно мати від 18 до 57 років та звернутися до районного центру комплектування та соціальної підтримки (РТЦК та СП) за місцем реєстрації, де підкажуть усі подальші кроки.  Детальну інформацію можна отримати за адресою: м. Львів, вул. І. Франка, 25, або за тел.: (096) 080-69-87 чи (066) 829-04-34. 

Служба за контрактом у силах тероборони відбувається:

- без відриву від звичайного життя;
- раз на місяць відбуваються навчання вогневої, тактичної, інженерної підготовки та тактичної медицини.

 До навчань залучають інструкторів з бойовим досвідом;
- за бажанням, можна пройти навчальні збори та курси підвищення кваліфікації тільки у своєму підрозділі;
- при введенні воєнного стану, резервісти батальйонів територіальної оборони знають, в який підрозділ, на яку посаду йдуть та які завдання виконує їхній підрозділ на території Львівщини.

Голова комісії Львівської облради з питань правоохоронної, антикорупційної діяльності та військових формувань Назарій Сумало ініціював напрацювання окремої обласної програми для підтримки територіальної оборони Львівщини.

Законодавством передбачено повноваження обласних рад затверджувати програми підготовки територіальної оборони та населення до участі в русі національного спротиву. Запропоновано для забезпечення належного функціонування територіальної оборони області створити нову обласну програму, яка дозволить співфінансувати з обласного бюджету 103-тю окрему бригаду − зазначив Назарій Сумало.

Відповідно до рішення комісії інформацію командира територіальної оборони Львівщини щодо створення та формування підрозділів сил територіальної оборони заслухають на сесії обласної ради.

Нагадаємо, територіальну оборону Львівської області очолив підполковник Валерій Курко.

Додамо, з 2022 року на Львівщині  працює сім регіональних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

Зазначимо, з 1 січня 2022 року в Україні набув чинності закон про основи національного спротиву, складовою якого є територіальна оборона, рух опору та підготовка українців до національного спротиву.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше