Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

ГО Реабілітаційно-педагогічний центр "Струмок" почав реалізовувати субгрант

Інформування
28.07.2022
ГО РПЦ «Струмок» переміг у конкурсі по 2 лотах.
1-ий лот – соціально-трудова адаптація: проведення занять з дітьми з інтелектуальними і комплексними порушеннями з метою виготовлення сувенірів з українською патріотичною символікою (виготовлення брошок з бісеру «Українське серденько» та еко-джемів з чорної малини та ожини).
Ці сувеніри, зроблені руками діток і батьків будуть
розповсюджені серед організацій членів Інклюзивної Європи під час Європейської конференції Інклюзивної Європи.
2-ий лот – перезапуск діяльності РПЦ «Струмок».
Планують провести ремонт приміщення для соціальної майстерні. Тепер у майстерні буде локація для відпочинку та перекусів учасників майстерні.
📎Діяльність стала можливою завдяки використанню коштів, зібраних Inclusion Europe на підтримку людей з інтелектуальними та комплексними порушеннями та їх сімей в Україні, які постраждали від війни та наданих Коаліція захисту прав осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальнихпорушень
Як зазначає голова правління ГО Ірина Козиренко, реалізація таких проєктів дає можливість адатповувати діток та мінімально готувати їх до якихось дій. Брошки з бісеру вже виготовили, а вже наступного тижня виготовлятимуть смачний джем з малини. Загалом "Струмок" відвідує 13 діток та 12 батьків. Така спільна діяльність - це про підтримку, взаємодопомогу та надійність.
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше