ГО Реабілітаційно-педагогічний центр "Струмок" почав реалізовувати субгрант
Інформування
ГО РПЦ «Струмок» переміг у конкурсі по 2 лотах.
1-ий лот – соціально-трудова адаптація: проведення занять з дітьми з інтелектуальними і комплексними порушеннями з метою виготовлення сувенірів з українською патріотичною символікою (виготовлення брошок з бісеру «Українське серденько» та еко-джемів з чорної малини та ожини).
Ці сувеніри, зроблені руками діток і батьків будуть
розповсюджені серед організацій членів Інклюзивної Європи під час Європейської конференції Інклюзивної Європи.
2-ий лот – перезапуск діяльності РПЦ «Струмок».
Планують провести ремонт приміщення для соціальної майстерні. Тепер у майстерні буде локація для відпочинку та перекусів учасників майстерні.
![📎](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7/1.5/16/1f4ce.png)
Як зазначає голова правління ГО Ірина Козиренко, реалізація таких проєктів дає можливість адатповувати діток та мінімально готувати їх до якихось дій. Брошки з бісеру вже виготовили, а вже наступного тижня виготовлятимуть смачний джем з малини. Загалом "Струмок" відвідує 13 діток та 12 батьків. Така спільна діяльність - це про підтримку, взаємодопомогу та надійність.
![](/storage/news/galleries/86f28642a810d7722c6eca1fca5693d5.jpg)
![](/storage/news/galleries/5520db03d2ff5058e9d7476c476117ce.jpg)
![](/storage/news/galleries/7af77176a5acb48c567d6b439e00d138.jpg)
![](/storage/news/galleries/6842ad55e4cb209b7b958e3090c8e65f.jpg)
![](/storage/news/galleries/b9c202c4459f1120f3ada60e19bc6f0e.jpg)
![](/storage/news/galleries/5557c571b67390f5579fb44d8076511b.jpg)
![](/storage/news/galleries/6823695cbaf151fd45403626f2e07ba8.jpg)