Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

У Бродах відзначать День Українського Спортовця

Спорт
03.08.2022

2 серпня 2022 року у Бродівській міській раді відбулося засідання організаційного комітету до відзначення Дня Українського Спортовця.

Детальніше про день, який плануємо відзначати, можна прочитати за посиланням:

Про історію свята

За словами головного спеціаліста відділу культури, туризму, молоді та спорту Михайла Чунгіна, спортивні змагання з нагоди 85-ліття проведення в Бродах першого повітового спортового свята під назвою «День Українського Спортовця» та в підтримку Збройних Сил України проведуть з метою ознайомлення жителів Бродівської територіальної громади з історією розвитку спорту на теренах Бродівщини, активізації спортивно-масової роботи та популяризації здорового способу життя.

В засіданні організаційного комітету взяли участь Ірина Олеха, Мар‘яна Родін, Мирослава Островська, Михайло Чунгін, Тетяна Лісковецька, Іван Рушинець, Сергій Кобялковський, Віталій Легчилін, Мирослав Демчук.

З спортивних активностей цього дня планується використати командні види спорту - змагання з волейболу, футболу, а також індивідуальні - велопробіг, легкоатлетичні змагання дітей. Спортивне свято відбудеться для усієї громади, тому обв‘язково запрошуємо і мешканців сільських населених пунктів.

Детальніше про умови участі, місце та час проведення вже незабаром повідомимо. 

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше