Щодо запобігання виникненню пожеж на обʼєктах магістральних нафтопродуктопроводів

13.03.2024

У зв'язку з настанням весняно-літнього пожежонебезпечного періоду 2021 року, з метою запобігання виникнення пожеж та забезпечення належного протипожежного стану об'єктів магістральних нафтопроводів АТ «Укртранснафта», що знаходяться на території Бродівської міської територіальної громади, на виконання вимог статей 12 та 22 (пункт 3в) «Закону України про правовий режим земель охоронних зон об'єктів магістральних трубопроводів», розділу ІІ (пункт 19) «Правил пожежної безпеки в Україні», затверджених наказом МВС України №1417 від 30.12.2014, просимо Вас звернути особливу увагу на дотримання наступних вимог пожежної безпеки:

• Не кидайте НЕ загашені недопалки та сірники в траву;
  • Не розводьте багаття поблизу будівель і споруд, а також в лісопаркових зонах;
  • Не залишайте кинутими на вулиці пляшки, бите скло, які концентрують сонячні промені перетворюючись в лінзу, що може призвести до запалу сухої трави;
  • Не залишайте промаслений або просочений бензином, гасом і іншими горючими речовинами обтиральний матеріал;
  • Не користуйтеся піротехнічними виробами;
  • Не дозволяйте дитячих пустощів з вогнем.

ПАМ’ЯТАЙТЕ, що недбале поводження з вогнем призводить до людських жертв і матеріальних збитків. Особи, винні в порушенні правил пожежної безпеки, в залежності від характеру порушень та їх наслідків, несуть адміністративну або кримінальну відповідальність.

У РАЗІ ПОЖЕЖІ АБО ПОЯВИ ДИМУ НЕГАЙНО повідомити в пожежну охорону ПО ТЕЛЕФОНУ—101, вказавши точну адресу.

Новини на цю ж тему

Увага! Пожежна небезпека

По заходу території 30 червня та 01 липня висока (4-й клас), 02 липня надзвичайна (5-й клас) пожежна небезпека.

Золочівське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області інформує

Штормове попередження та пожежна небезпека

Золочівське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області інформує

Підвищена пожежна небезпека

Основні правила поведінки при пожежі

За горючістю всі матеріали поділяються на горючі та негорючі.

Пожежна небезпека!

олочівське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області інформує
16.05.2023

Щодо запобігання виникненню пожеж на об'єктах магістральних нафтопроводів Одеса-Броди

Дотримуйтесь правил безпеки. Необачність може призвести до біди.

Правила охорони магістральних нафтопроводів

Нагадуємо, що територією нашої громади проходять магістральні нафтопроводи  високого тиску.