Щодо використання електроенергії

25.01.2023

24 січня 2023 року на Львівщині через перевищення лімітів споживання запровадили аварійні відключення електроенергії. Такі відключення ввели оперативно, щоб стабілізувати ситуацію в енергосистемі.

25 січня 2023 року, за даними голови Львівської обласної військової адміністрації, у Львівській області застосовують графік погодинних відключень електроенергії. НЕК «Укренерго» встановила ліміт споживання для Львівщини на рівні меншому за половину від потреб області.

Зважаючи на вказане, закликаємо економно споживати електроенергію та просимо припинити використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, торгових центрів тощо.