Вітання з Різдвом!

Дорогі жителі громади, шановні партнери, колеги!
Дуже приємно мати честь і нагоду привітати
віруючих-католиків з Різдвом Христовим!

Щороку ви першими маєте щасливу нагоду спостерігати на небосхилі спалах яскравої Різдвяної зірки. Її промені несуть молитву та радість у кожну сім’ю, у кожну домівку. Тепло і лагідність цього свята однаково зігрівають усіх християн світу, незалежно від того, до якої нації чи релігійної традиції вони належать і які погляди поділяють.

З сердечною теплотою бажаю добра і благополуччя, злагоди і любові вашим родинам! Нехай збудуться найзаповітніші мрії. Гарних вам і радісних Різдвяних свят!

Христос народився! Славімо Його!

З повагою Бродівський міський голова Анатолій Белей!