Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Ремонт на Львівській

Новина
05.12.2022
Завершили ремонт дорожнього покриття на проблемній ділянці вулиці Львівської.
Кожному водію у Бродах добре знайоме це перехрестя - тут і жвава зупинка громадського транспорту і щільний рух важких вантажних автомобілів. Через сильне навантаження асфальтне покриття вкрилося ямами та горбами, проїзд ділянкою став випробуванням для автомобілістів.
Попри складнощі проведення таких робіт у час повномасштабної війни компанія-підрядник та до настання морозної погоди вдалося провести ґрунтовний ремонт проблемної ділянки. Компанія-підрядник "Шляховик-Т" розпочала роботи у п'ятницю. Спершу фрезерували пошкоджений асфальт, закладали міцну та надійну основу, а вчора роботи завершили вкладанням нового асфальтного покриття. Також ремонтні роботи проведено на автостоянці навпроти зупинки громадського транспорту.
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше