Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

У селах Лешнів, Язлівчик та Шнирів 16 червня оброблятимуть сою

Анонс події
15.06.2022

16 червня ТзОВ «АГРОСЕТОН» з 00:00 розпочинає обробіток сої препаратом Альфа Маїс  0,025г/га (Дроб 90  0,3л/га) у селах Лешнів, Язлівчик та Шнирів.

Компанія повідомляє, що у якості засобів захисту рослин використовує лише зареєстровані препарати, дозволені на території України, у нормах та за умов, які діють згідно чинного законодавства, зокрема – згідно «Переліку пестицидів та агрохімікатів, дозволених до використання в Україні», згідно ст.21 ЗУ «Про захист рослин», ст.30,37-40 ЗУ «Про бджільництво».

У випадку виникнення несприятливих погодних умов вказані дати можуть бути перенесені на найближчий можливий термін проведення технологічних операцій, про що буде додатково проінформовано.

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше