Порядок денний постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток

Анонс події
02.08.2022

Засідання постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток відбудеться 04.08.2022 р. о 10:00 год.

Порядок денний:

1. Розгляд листів та звернень.

2. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для будівництва та обслуговування  багатоквартирного житлового будинку в м Броди по вул. Вірменська, 14 ОСББ «Бродівські мальви».

Доповідач: Шелест Л.В. – головний спеціаліст відділу архітектури, містобудування та земельних ресурсів.

3. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі  в с. Смільне Бродівському СТ.

4. Про передачу в оренду земельної ділянки ПА «Збіжжя» для ведення товарного с/г виробництва за межами населених пунктів Бродівської ТГ.

5. Про передачу в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі гр.  Онищук Ю.Б в с. Суховоля, вул. Сонячна, 42

6. Про затвердження висновку комісії щодо погодження меж земельної ділянки між громадянами Гром’як М.В. та Волянюк М.Б.

7. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки в м. Броди по вул. Калліра.

8. Про надання дозволу на виготовлення технічноі документації із землеустрою щодо  встановлення меж земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби в урочищі «Під Стиром»  на території Лешнівського старостинського округу.

9. Про затвердження технічної документації із землеустрою по зміні цільового призначення земельної ділянки на території м. Броди, вул.                               О. Кобилянської ,9.

Доповідач: Лящук Д.Є. – начальник відділу архітектури, містобудування та земельних ресурсів.

10. Про затвердження «Детального плану території зміни цільового призначення  земельної ділянки  гр. Пильної С. І. площею 0,0684 га  з «Для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель та споруд» на «Для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з вбудованими торговими приміщеннями в  м. Броди по вул. Юридика, 28»

11. Про затвердження «Детального плану території зміни цільового призначення земельної ділянки з «Для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд» на  «Для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (3,15)» площею 0,1029 га в с. Пониква по вул. Надрічна, 1 Золочівського району Львівської області  гр. Цетнар О. Б.

12. Про затвердження «Детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування гаража для автотранспорту орієнтовною площею 0,0040 га  в  м. Броди по вул. Короленка» гр. Голіновського В. Ф.

13. Про перейменування вулиць.

14. Різне.