Порядок денний постійної депутатської комісії з питань фінансів, бюджету, розвитку, інвестицій, туризму та міжнародного співробітництва

Анонс події
02.08.2022

Засідання постійної депутатської комісії з питань фінансів, бюджету, розвитку, інвестицій, туризму та міжнародного співробітництва відбудеться  03.08.2022 року о 10:00 год.

Порядок денний:

1. Інформація про зміни до бюджету Бродівської міської ради, внесені рішеннями виконкому.

Доповідач: Мартиш Т.А. – начальник фінансового управління.

2. Про внесення змін до видів економічної діяльності (КВЕД) закладів загальної середньої освіти Бродівської міської територіальної громади.

Доповідач: Сторожук М.М. – начальник відділу освіти.

3. Про внесення змін до видів економічної діяльності (КВЕД) закладів позашкільної освіти Бродівської міської територіальної громади.

Доповідач: Сторожук М.М. – начальник відділу освіти.

4. Про надання згоди на передачу з державної в комунальну власність станції супутникового зв’язку “Starlink” для потреб КНП Бродівська ЦМЛ

Доповідач: Тимусь М.Я. – директор КНП «Бродівська міська лікарня».

5. Про надання згоди на передачу в оренду майна комунальної власності та включення цих об’єктів до Переліку об’єктів оренди другого типу.

Доповідач: Бунда І.В. – спеціаліст відділу юридичного супроводу, комунального майна, екології та благоустрою Бродівської міської ради.

6. Про передачу на баланс  відділів, установ Бродівської міської ради основних засобів.

7. Про передачу на баланс КНП ЛОР «Львівський обласний центр екстреної  медичної допомоги та медицини катастроф» основних засобів.

Доповідач: Тимусь М.Я. – директор КНП «Бродівська міська лікарня».

8. Про списання основних засобів КУ «Народний дім с. Берлин».

Доповідач: Родін Мар’яна Павлівна – начальник відділу культури, молоді, спорту та туризму.

9. Про списання  та утилізацію основних засобів Виконавчого комітету Бродівської міської ради.

Доповідач: Бакай М.П. – спеціаліст відділу правового забезпечення та виявлення корупції Бродівської міської ради.

10. Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад.

11. Про затвердження рішень Виконавчого комітету Бродівської міської ради від 26.05.2022 року № 123/02-02 та від 29.06.2022 року № 143/02-02.

12. Різне.