Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

ТзОВ «АГРОСЕТОН» повідомляє про застосування засобів захисту рослин на території Бродівської громади

Інформування
19.08.2022

19 серпня з 15:00 ТзОВ «АГРОСЕТОН» планує обробіток полів сої з застосуванням засобів захисту рослин на території сіл Язлівчик, Шнирів та Лешнів. Будуть використані такі препарати: Візерд 1л/га, Energreen Energe 1л/га, Energreen legume 1л/га, Energreen Amino 2л/га, Energreen molium 0.5л/га, Energreen Sulfurum 1л/га. 

Компанія в якості засобів захисту рослин використовує лише зареєстровані препарати, дозволені на території України, у нормах та за умов, які діють згідно чинного законодавства, зокрема – згідно «Переліку пестицидів та агрохімікатів, дозволених до використання в Україні», згідно ст.21 ЗУ «Про захист рослин», ст.30,37-40 ЗУ «Про бджільництво».

У випадку виникнення несприятливих погодних умов  роботи можуть
бути перенесені на найближчий можливий термін проведення технологічних
операцій.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше