Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Уряд змінив перепризначення субсидій та пільг

Інформування
03.05.2022
19 квітня 2022 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №462 «Деякі питання надання пільг та житлових субсидій в умовах воєнного стану», якою внесено зміни до порядку призначення житлових субсидій з травня 2022 року.
Внесені зміни стосуються «Положення про порядок призначення житлових субсидій», затвердженого постановою КМУ від 21 жовтня 1995 р. № 848.
Оновлені формули для визначення розміру житлових субсидій на території адміністративно-територіальних одиниць, де структурні підрозділи з питань соціального захисту населення не мають можливості забезпечити підготовку виплатних документів та проведення фінансування.
На території адміністративно-територіальних одиниць, де станом на 01 травня 2022 року структурні підрозділи з питань соціального захисту населення не мають можливості
забезпечити розгляд питання щодо призначення житлових субсидій на неопалювальний сезон, їх розрахунок, а також підготовку виплатних документів та проведення фінансування, виплата житлових субсидій домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2021-2022 років, ПРОДОВЖУЄТЬСЯ з травня 2022 року до відновлення роботи структурних підрозділів з питань соціального захисту населення.
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше