Оголошення про взяття на облік безхазяйного майна

25.07.2024

Оголошення про взяття на облік безхазяйного майна

Відповідно до рішення виконавчого комітету Бродівської міської ради Львівської області від 27 червня 2024 року №272/02-02 «Про взяття на облік безхазяйного майна», повідомляємо, що на території Бродівської міської територіальної громади взято на облік та розпочато процедуру визнання безхазяйним наступного нерухомого майна.

З переліком нерухомого майна можна ознайомитися за покликанням: https://docs.google.com/document/d/1uMasYt6J3EvjfHwAfiHSSPtJ7CkHOfUI/edit?usp=sharing&ouid=114567977590427340828&rtpof=true&sd=true

У разі наявності інформації щодо можливих власників вказаного майна, просимо з підтверджуючими документами звертатися до виконавчого комітету Бродівської міської ради Львівської області з метою зняття з обліку майна, як безхазяйного, протягом року з дати взяття на облік безхазяйного нерухомого майна за адресою - 80600, Львівська область, Золочівський район, м.Броди, пл.Ринок,20, mrbrody@ukr.net.