15.08.2023

На виконання ухвали Львівського окружного адміністративного суду від 17 липня 2023 року у справі № 380/14516823 повідомляємо про те, що громадська організація «Варта руху» звернулася до Львівського окружного адміністративного суду із позовом, в якому просить визнати протиправним та скасувати рішення виконавчого комітету Бродівської міської ради Львівської області від 14 грудня 2022 року № 356/02-02 «Про встановлення тарифів на послуги КП «Бродиводоканал» з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення».

Ухвалою Львівського окружного адміністративного суду від 17 липня 2023 року прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі в порядку загального позовного провадження.

Підготовче судове засідання призначене на 30 серпня 2023 року о 11 год.

Судове засідання відбудеться в приміщенні Львівського окружного адміністративного суду за адресою : м.Львів, вул.Чоловського, 2, 1-й поверх, зал судових засідань № 14.

Позовна заява https://drive.google.com/file/d/16KOubqppHMdllb93uwIBGKagiaGLSGBi/view?usp=sharing