Оголошення про оскарження нормативно-правового акту

13.11.2023

Львівським окружним адміністративним судом 23.10.2023   відкрито провадження в адміністративній справі №380/24156/23 за позовом Пахольського Ярослава Петровича до Бродівської міської ради про визнання незаконним та скасування рішення Бродівської міської ради від 22.11.2017 № 504 «Про затвердження детального плану території та надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування групи жилих будинків по вул.Набережній у м.Броди».

Відповідно до ухвали Львівського  окружного адміністративного суду про відкриття провадження у справі №380/24156/23  розгляд справи у підготовчому засіданні призначено на 20.11.2023 об 10.00 у приміщенні Львівського окружного адміністративного суду за адресою: м. Львів, вул..Чоловського,2, зал засідань№ 11.