Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

ТзОВ "Агросетон" повідомляє про обприскування посівів

Інформування
24.05.2022

ТзОВ «АГРОСЕТОН» інформує, що на території Бродівської ТГ, а саме поблизу: с. Язлівчик , с. Лешнів, с. Шнирів,  нашим господарством буде проводитись обприскування посівів  сої (препаратами Дарк 2л/га, Гуктор 0,12л/га) упродовж 28.05.2022, 29.05.2022, 30.05.2022.

Компанія в якості засобів захисту рослин використовує лише зареєстровані препарати, дозволені на території України, у нормах та за умов, які діють згідно чинного законодавства, зокрема – згідно «Переліку пестицидів та агрохімікатів, дозволених до використання в Україні», згідно ст.21 ЗУ «Про захист рослин», ст.30,37-40 ЗУ «Про бджільництво».

У випадку виникнення несприятливих погодних умов вказані дати можуть бути перенесені на найближчий можливий термін проведення технологічних операцій, про що буде додатково проінформовано.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше