Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Новини зі стадіону "Ювілейний"

Новина
02.02.2023
Стадіон "Ювілейний" у Бродах став епіцентром спортивних подій на Бродівщині. Тут розвивають дитячі таланти, здобувають перемоги, займаються йогою, бігом, грають у волейбол, тощо. У зимовий період тут готуються до прийдешнього активного сезону.
Директор КП "Стадіон "Ювілейний" Сергій Кобялковиський розповів про роботи з благоустрою на території. Для безпеки та чистоти на стадіоні встановили сучасний паркан, продумали зручні входи та виходи для зонування простору. Вирівняли, підсипали та замостили дерном майданчик для занять йогою, облаштовують майданчики для пляжного волейболу, створили безпечну ділянку для занять зі штовхання ядра.
Такі старання мають позитивний відгук, а найкраще те, що наймолодші бродівчани захоплюються спортом і з радістю ходять на тренування.
Нещодавно відбувся фінал футбольного турніру Золочівського району для юних футболістів 2008-2009 та 2009-2010 років народження.
Попри тривоги та виклики повномасштабного вторгнення спортовці проводили змагання та викладалися на повну. Команди-суперники були дуже сильними, але бродівчани показали характер та привезли перемогу до Бродів.
Інтрига у змаганнях між командами вікових груп 2009-2010 зберігалася до останньої гри, але і тут - перемога. Вітаємо і пишаємось!
Планів на розвиток стадіону та спортивних занять багато. Стрий, Яремче, Горохів, Радехів - географія змагань широка, дає змогу не тільки боротися за перемогу, а й об'єднує громади та знайомить юних бродівчан з містами рідної країни.
Також є нагода взяти участь у міжнародних змаганнях. Спортовці готуються та налаштовані показати хорошу гру.
Про становлення дитячих команд, залучення учнів всіх навчальних закладів до занять футболом та новини з КП "Стадіон "Ювілейний " дивіться у сюжеті Телерадіокомпанія "Броди" .
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше