Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Новий "школярик" у Гаївському старостинському окрузі

Новина
21.01.2023
Замість старого шкільного автобуса, якому було більше 30 років – новий «школярик».
Для дітей Гаївського старостинського округу передали новий шкільний автобус, придбаний в рамках проєкту співфінансування з Львівською ОВА. Ключі від «школярика» міський голова Анатолій Белей отримав наприкінці грудня. А сьогодні керівництво громади запросили на урочистий захід.
Освячення «школярика» відбулося на подвір’ї Гаї-Дітковецького закладу загальної середньої освіти, куди довозять близько пів сотні учнів та вчителів. Як зазначив директор школи Василь Михайлович Ковальчук, давно мріяли про новий шкільний автобус для дітей. В першу чергу – це питання безпеки здобувачів освіти. Також новий транспорт дозволить організовувати для дітей екскурсії і мандрівки рідним краєм.
Як молилися сьогодні під час урочистого освячення «школярика» - хай буде Боже благословення над усіма, хто подорожує цим транспортом!
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше