Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Коляда у Пониковиці

Новина
22.01.2023
Не відмінити традиційну коляду, попри час війни та постійні відключення світла - ось справжня міць українців та віра в ЗСУ.
Традиційна коляда у селі Пониковиця цьогоріч вперше відбулася в масштабах всього округу. На дійство "Коляда гуляє світом, обсипа пороги житом" запросили артистів з усіх сіл Пониковицького краю. Також на місцевій сцені виступили бродівські колективи, куди входять артисти з Пониковиці.
У Пониковицькому старостинському окрузі мріють, щоби Пониковиця була культурним центром громади. Сьогоднішнє свято коляди в День Соборності України показало - округ має усі шанси для здобуття омріяного статусу. Пониковицька громада багата талановитими і творчими людьми та має народний дім, розрахований на чотири сотні глядачів.
Отож, свято коляди, єднання, українських традицій, прослави Господа та віри в перемогу вдалося. Хоча й наприкінці в народному домі таки пропало світло - тепло атмосфери глядачі понесли у свої домівки.
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше