Коляда єднає всіх

17.01.2022
Різдвяне дійство «КОЛЯДА ЄДНАЄ ВСІХ» об’єднало творчі колективи та парфіяльні спільноти Бродівської міської територіальної громади. До прославляння народження Христа приєдналися і колективи з Заболотцівської громади.
Голова Бродівської громади Анатолій Белей розпочав вітальне звернення з слів глибокої подяки та пошани усім, хто захищав і захищає Україну, адже завдяки героям ми можемо колядувати та святкувати Різдво. Хвилиною мовчання вшанували полеглих захисників Донецького аеропорту. Ми захищаємо нашу землю, нашу мову і наші традиції. З Божою ласкою над Площею Ринок залунало традиційне «Бог предвічний народився».
Січень в гості на гостину кличе всю свою родину. Сьогодні разом з глядачами колядували:
Ансамбль «КРИНИЧЕНЬКА».
Бродівський муніципальний хор «Боян».
Зразкова вокальна студія «ГАЛ-АРТ».
Ансамбль «БАРВИ».
Ансамбль «КАРАМЕЛЬКИ».
Дитячий вертеп храму святого Юрія (настоятель о. Роман Біль).
Колядники військовослужбовці Бродівського гарнізону усіх військових частин (капелани о. Богдан Вихор та о. Тарас Дзьоба).
Парафія святого Юрія Побідоносця с. Лугове. (Парох о. Тарас Загоруйко).
Парафія святого апостола Івана Богослова с. Дубє. (Парох о. Мирон Богонюк).
Парафія Собору Пресвятої Богородиці с. Заболотці (Парох. о. Ігор Балук).
Парафія Воздвиження Чесного Животворящого Хреста м.Броди.
Парафія святих апостолів Петра і Павла с. Салашка (Парох о. Петро Мазурок).
Парафія Пресвятої Трійці с. Пониковиця (Парох о. Андрій Степанюк).
Парафія Пресвятої Трійці м. Броди, Великі Фільварки (Парох о. Петро Чаплюк).
Настоятель храму святої Параскеви с. Берлин о. Ярослав Патрика.
Парафіяльний хор костелу Воздвиження Всечесного Хреста м. Броди.
 Вокальний ансамбль Бродівської школи естетичного виховання.
Колядники Смільнівського старостинського округу.
Колядники Берлинського старостинського округу.
 Гурт «Блага вість».
Колядники Лешнівського старостинського округу.
Колядники Комарівського старостинського округу.
Колядники Станіславчицького старостинського округу.
Колядники Пониквянського старостинського округу.
Зразковий художньо-просвітницький колектив «Забавлянка» Бродівського Народного Дому.
Колядники Суховільського старостинського округу.
Вифлеємська зірка на небі засяяла і світлом своїм осяяла наші душі, подарувала надію, зміцнила віру, запалила в серцях полум'я любові. Нехай те чудове світло зберігає нас на всіх життєвих дорогах, дарує щастя та радість.