У Бродівській громаді з вівторка змішане навчання

Увага!
Відбулося засідання комісії з надзвичайних ситуацій Бродівської міської ради.
У зв'язку з різким погіршенням епідеміологічної ситуації прийнято рішення про зміни у навчальному процесі освітніх закладів Бродівської міської ради.

Дошкільні навчальні заклади продовжують роботу у звичному режимі з жорстким дотриманням карантинних обмежень. Рішення про закриття дошкільного навчального закладу на карантин може бути прийнято за умови більше 50% захворюваності в установі.

Учні початкових класів продовжують навчання у звичному режимі.

Учні 5-11 класів навчатимуться дистанційно до кінця тижня.

Позашкілля працює за дистанційною формою навчання.