Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення консультацій з громадськістю

Громадські слухання
05.06.2024

Інформаційне повідомлення

про проведення консультацій з громадськістю

 

1. Ініціатором проведення обговорення є Бродівської міська рада. Найменування органу, який проводить обговорення- Бродівська міська рада Львівської області

2. Назва проекту акта, винесеного на обговорення – проєкт рішення Бродівської міської ради Львівської області «Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад»

3. Варіанти вирішення питання:

Прийняття рішення Бродівської міської ради Львівської області «Про   надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад.

У результаті виконання рішення  буде реалізоване спільне фінансування (утримання) ( Радивилівською міською радою Рівненської області ) підприємств, установ та організацій комунальної форми власності, а саме Комунальної установи «Бродівський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Бродівської міської ради ЄДРПОУ 43777488, право комунальної власності на  яку  належить Бродівській міській територіальній громаді, педагогічні працівники Радивилівської міської територіальної громади будуть забезпечені професійним розвитком, забезпечені науково – методичною підтримкою в закладах освіти Радивилівської громади.

4. Адреса (гіпертекстове посилання) опублікованого тексту проєкту акта - https://mrbrody.dosvit.org.ua/documents/clx1stztt4yfc0880593vaa4g Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія прийнятого рішення – мешканці Бродівської міської територіальної громади, педагогічні працівники та мешканці Радивилівської міської територіальної громади.

5. Можливі наслідки проведення в життя рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін - Будуть створені кращі умови для надання педагогами Радивилівської міської територіальної громади учням якісної освіти. Створено та забезпечено фінансування додаткових робочих місць в Комунальній установі «Бродівський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Бродівської міської ради. Збільшення надходжень до місцевого бюджету ( за рахунок ПДФО )

6. Відомості про місце і час проведення публічних заходів, порядок обговорення, акредитації представників засобів масової інформації, реєстрації учасників – Консультації з громадськістю проводяться у формі публічного громадського обговорення. Громадські слухання відбудуться 21 червня 2024 року о 14 год. 30 хв. за адресою пл. Ринок, будинок 1, місто Броди, Золочівський район, Львівська область (сесійний зал Бродівської міської ради ІІІ-поверх). Реєстрація учасників та представників засобів масової інформації розпочинається о 14.00 год. за вказаною адресою.

7. Порядок участі в обговоренні представників визначених соціальних груп населення та заінтересованих сторін – Учасники можуть висловлювати свої зауваження і пропозиції у письмові чи усній формі із зазначенням прізвища, імені та адреси особи, яка їх подає.

8. Зауваження та пропозиції реєструються відповідальною особою у день їх надходження і розглядатимуться у день проведення громадських слухань. Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

9. Поштова та електронна адреси, строк і форма подання письмових пропозицій та зауважень - зауваження та пропозиції подаються до 17 години 20 червня 2024 року на поштову адресу Бродівської міської ради Львівської області: м. Броди, пл. Ринок, будинок 20, та електронну адресу: :Delegelata@ukr.net

10. Консультації з питання, що винесено на публічне громадське обговорення надаються начальником відділу правового забезпечення та виявлення корупції апарату Виконавчого комітету Бродівської міської ради Львівської області за телефоном +380633381059 та за адресою пл. Ринок, будинок 1, кабінет 219, місто Броди, Золочівський район, Львівська область.

11. Відповідальна особа – начальник відділу правового забезпечення та виявлення корупції апарату Виконавчого комітету Бродівської міської ради – Бакай Микола Павлович.

12. Результати обговорення будуть викладені у письмовому звіті про результати громадського обговорення та оприлюднені на сайті Бродівської міської ради в розділі https://mrbrody.dosvit.org.ua/news.

 

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше