Інформаційна пам'ятка щодо запобігання випадкам дискримінації за ознакою статі

Інформаційна пам'ятка щодо запобігання випадкам дискримінації за ознакою статі

Відповідно до законодавства жінкам і чоловікам мають забезпечуватись рівні права та можливості при працевлаштуванні, просуванні кар’єрними сходинками на роботі, під час підвищення кваліфікації та перепідготовки.
     В Україні діє Національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації громадської організації «Ла Страда». Можна звернутися за тел.: 0 800 500 335 або короткий номер з мобільного 116 123, а також Урядова гаряча лінія з питань протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей  1547.

Національна соціальна сервісна служба України нагадує про:

• Форми дискримінації.
  • Явище харасменту.
  • Куди звернутися?
  • Додаткові механізми захисту.

Детальніше за посиланням: https://drive.google.com/file/d/13vmvCVQ7-QTDHS72OSEdbctZ5SKDBm8Q/view?usp=sharing