Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Інформаційна кампанія «Трудовий договір: твій пасок безпеки у світі праці!»

Інформування
07.12.2023

Інформаційна кампанія «Трудовий договір: твій пасок безпеки у світі праці!»

     1 грудня Держпраці розпочинає інформкампанію «Трудовий договір: твій пасок безпеки у світі праці!», спрямовану на вирішення проблеми незадекларованої праці в умовах воєнного стану.
     Трудовий договір – це надважливий документ у роботі, але інколи його ігнорують. Він як ремінь безпеки в авто: для деяких здається непотрібним, але насправді дуже важливий. Люди часто думають, що можуть обійтись без нього, сподіваючись, що усе буде добре.
     Іноді і роботодавці та працівники не хочуть обмежувати себе договором, вважаючи, що все обійдеться і без офіційних паперів. Проте, якщо виникають проблеми, наприклад, працівник втрачає роботу або роботодавець зазнає збитків, тоді усім стає зрозуміло, що без договору все набагато складніше. Трудовий договір допомагає і роботодавцям, і працівникам краще розуміти свої права та обов’язки.
     Ця кампанія спрямована на роботодавців, які здійснюють господарську діяльність, проте уникають офіційного укладення трудових договорів з найманими працівниками, а також на працівників, які хочуть або зголосилися працювати без укладення трудових договорів.
     Головною метою кампанії є попередження та/або усунення порушень законодавства про працю при оформленні трудових відносин.
     Інспектори праці будуть відвідувати роботодавців та консультувати щодо правильного оформлення трудових відносин.
     Держпраці закликає працівників і роботодавців дотримуватися законодавства про працю та укладати трудові договори. Такий підхід сприятиме створенню справедливих і безпечних умов праці для всіх та укріпленню економіки нашої країни.

Спрощений режим регулювання трудових відносин:

https://drive.google.com/file/d/1xK4sDh4Om4nQ7fw_vaV0xz9EPAU9mRNm/view?usp=sharing

Трудовий договір з нефіксованим робочим часом:

https://drive.google.com/file/d/1o9qjudGEWOGURaNwq0TUM2AihifYGKMI/view?usp=sharing

Порядок укладення трудового договору:

https://drive.google.com/file/d/1_o1FWwb3L07IMZ1DL8vaSiVoCxFug7-k/view?usp=sharing

Яка різниця між трудовим договором і цивільним:

https://drive.google.com/file/d/1d3Bswkm4LQOLQQutIK3_FcGt-jRga6Ct/view?usp=sharing

 

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше