Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

ГК «Нафтогаз України» пропонує перевірити та оновити особисті дані за особовим рахунком

Інформування
01.03.2024

ГК «Нафтогаз України» пропонує перевірити та оновити особисті дані за особовим рахунком

     Як це зробити онлайн?
     Актуалізація даних є важливою процедурою, адже від неї залежить правильність нарахувань в платіжках, швидкий доступ до онлайн сервісів нашої компанії, коректне інформування, вчасна передача показань та надання актуальної інформації за особовим рахунком.
     Відтепер для виправлення неточностей в особистих даних клієнта, зокрема, у разі зміни номера телефона, адреси електронної пошти, назви вулиці тощо не обов’язково звертатись у відділення партнерів або центри обслуговування клієнтів. Відтепер оновити дані можна всього в 3 кроки на сайті https://gas.ua.
     Зробити це можна у розділі «Клієнтам», натиснувши на віконце  «Актуалізація даних»:
- створіть запит
- надайте необхідні документи
- підпишіть заяву онлайн
     Важливо: обробка персональних даних відбуватиметься із чітким дотриманням Закону України «Про захист персональних даних».

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше