Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Навчання педагогів трьох громад завершили у Бродах

Освіта
02.06.2022
31 травня 2022 року в КУ "Бродівський ЦПРПП" завершено 15-годинний курс навчання освітян Бродівської, Підкамінської та Заболотцівської територіальних громад за програмою підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів освіти "Освіта осіб з особливими освітніми потребами: практичні аспекти".
245 педагогічних працівників удосконалили свої професійні компетентності щодо організації інклюзивного навчання осіб з особливими освітніми потребами у закладах освіти.
Як відмітила консультантка Центру Олена Ткачик, яка і проводила КПК, педагоги добре орієнтуються в новаціях українського законодавства щодо освіти осіб з особливими освітніми потребами, знають основні переваги інклюзивного навчання для всіх учасників освітнього процесу, розуміють принципи та основні завдання командного підходу у роботі з дітьми з ООП, демонструють зацікавленість до професійної взаємодії та постійного професійного розвитку.
Освітяни також мали змогу поспілкуватися з директором КУ "Інклюзивно-ресурсний центр" Бродівської міської ради Вікторією Маголою та отримати відповіді на актуальні питання щодо інклюзивної освіти.
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше