Фінансова спроможність Бродівської громади за підсумками 11 місяців.

Аналіз
09.12.2021
Бродівська громада продовжує лідирувати в рейтингу фінансової спроможності ТГ Золочівського району.
Оновлені дані щодо виконання дохідної частини бюджетів за 11 місяців 2021 року подає Фінансове управління Золочівської райдержадміністрації.
Серед семи громад новоствореного району (Бродівської, Заболотцівської, Золочівської, Буської, Красненської, Поморянської, Підкамінської) Бродівська ТГ тримає першу позицію практично за всіма показниками:
надходження доходів (без трансфертів) на 1 людину;
виконання уточнено плану по акцизному податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів;
питома вага доходів загального фонду;
питома вага ПДФО у доходах загального фонду (без врахування трансфертів);
виконання плану по доходах загального фонду;
питома вага податків і зборів загального фонду;
податок на доходи фізичних осіб, сплачений бюджетними установами і організаціями та іншими платниками.
Всі разом працюємо над розвитком нашої громади!