Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Бродівська громада з бюджетом на 2023 рік

Новина
20.12.2022
Відбулося перше засідання чергової XXVІІ сесії Бродівської міської ради VIII скликання.
Після виконання державного гімну та вшанування хвилиною мовчання пам'яті загиблих у російсько-український війні перейшли до розгляду питань порядку денного.
Ця сесія - "бюджетна", депутати розглянули програми та бюджет на 2023 рік.
Розпочали з депутатських запитів та звернень.
🔵Депутат Ольга Кравчук запропонувала звернення до національної поліції щодо невиконання рішення Бродівської міської ради щодо заборони діяльності УПЦ на території Бродівської громади та запит щодо оголошення конкурсу на заміщення посади директора ТРК "Броди".
🔵Заслухали звіт про виконання Бродівського міського бюджету за 9 місяців 2022 року. Попередньо звіт розглянули депутати постійної комісії та члени виконавчого комітету.
🔵Внесли зміни до програм: Програми благоустрою, Комплексної програми соціального захисту окремих категорій населення, Комплексної програми підтримки розвитку місцевого самоврядування, Програми фінансової підтримки КНП "Бродівська центральна міська лікарня", Комплексної програми фінансової підтримки КНП "Бродівська стоматологічна поліклініка", Програми реалізації Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей, Комплексної програми компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян, Комплексної програми розвитку культури, туризму, молоді та спорту, програми підтримки КП Телерадіокомпанія "Броди", Програми розроблення (оновлення) містобудівної документації населених пунктів Бродівської міської територіальної громади, Програми розвитку земельних відносин і охорони земель, Програму забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи місцевого значення на 2022-2024 роки, програми забезпечення діяльності водопровідно-каналізаційного господарства, програми фінансової підтримки КП "Бродитеплоенерго", Екологічної програми Бродівської міської ради, Програми проведення будівництва, реконструкції, капітального, поточного ремонту та утримання комунальних доріг.
🔵Затвердили Програму створення місцевого резерву матеріально-технічних ресурсів для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру забезпечення роботи системи оповіщення населення на території Бродівської міської територіальної громади.
🔵Внесли зміни до показників Бродівського міського бюджету на 2022 рік.
🔵Розглянули питання щодо внесення змін у структуру Бродівської міської ради. Штатну одиницю ввели у відділ архітектури, містобудування та земельних ресурсів.
🔵Внесли зміни в умови оплати праці міського голови.
🔵Затвердили кошторис видатків на утримання апарату та підрозділів виконавчого комітету Бродівської міської ради на 2023 рік.
🔵Проголосували за Бродівський міський бюджет на 2023 рік. Він враховує зменшення освітньої субвенції з державного бюджету, не передбачає проведення капітальних робіт через обмеження воєнного стану.
🔵Прийняли рішення про схвалення проекту договору про співробітництво громад.
🔵Затвердили тарифи на платні соціальні послуги, які надаються Бродівським територіальним центром соціального обслуговування.
🔵Затвердили План діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Бродівської міської ради на 2023 рік.
🔵Надали дозвіл на передачу на баланс ЗДО №8 м. Броди основних засобів.
🔵Передали на баланс відділу освіти Бродівської міської ради шкільного автобуса.
🔵Внесли зміни до видів економічної діяльності (КВЕД) комунальних установ Бродівської міської територіальної громади.
🔵Затвердили в новій редакції Статут КП "Бродитеплоенерго".
🔵Прийняли рішення про присвоєння рангу старості Шнирівського старостинського округу Оксані Зварич.
💙У новий рік Бродівська громада увійде зі затвердженим бюджетом, який покриває найнагальніші потреби та може бути виконаний в умовах повномасштабної війни.

Новини на цю ж тему

Анонс засідань

Чергова ХХХІІ сесія Бродівської міської ради VIII запланована на 16 травня
Анонс події
08.05.2023

Анонс засідань

Відбудеться засідання позачергової XXXI сесії Бродівської міської ради VIII скликання.
Анонс події
01.05.2023

Анонс засідання

Позачергову ХХХІ сесію Бродівської міської ради VIII скликання перенесено
Анонс події
24.04.2023

Анонс засідань

Цього тижня відбудеться позачергова ХХХІ сесія Бродівської міської ради
Анонс події
18.04.2023

Анонс засідань

Цього тижня відбудеться трете засідання 29 сесії Бродівської міської ради VIII скликання
Анонс події
20.03.2023

Анонс засідань сесії та постійних депутатських комісій

Цього тижня відбудеться друге засідання 29 сесії Бродівської міської ради VIII скликання
Анонс події
14.03.2023

Анонс засідання сесії та постійних депутатських комісій

Друге засідання 28 сесії відбудеться в середу, 28.12.2022р. о 10.00.
Анонс події
26.12.2022

Відбулася позачергова сесія XXVI Бродівської міської ради VIII скликання

Розпочали з вшанування хвилиною мовчання пам'яті загиблих захисників України, а тоді перейшли до розгляду питань порядку денного.
Новина
22.11.2022
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше