Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Мама 5-ти дітей з Норвегії разом з волонтерами-пенсіонерами доставила для ЗСУ п'ять машин у Броди.

Інформування
07.06.2022

Гуманітарний автоконвой з Європи зустрів у Бродах міський голова Анатолій Белей, причетні волонтери, медійники та військовослужбовці. Очільник громади подякував норвезьким партнерам за благодійну діяльність і підтримку України в найскладніший час війни.

Загалом команда активістів Бродівщини організувала вже 12 автомобілів для фронту. Підприємець Михайло Саган налагодив контакти з благодійниками з-за кордону, депутат Михайло Старик забезпечує технічне обслуговування транспорту, а волонтери і міська рада - доставку на передову.

Попередньо придбані автомобілі уже допомагають виконувати бойові завдання в найгарячіших точках України. Ключі від новопригнаних позашляховиків і пікапів також передано військовослужбовцям.

Вдячні нашим друзям з Норвегії за підтримку! Захоплюємося волонтерами, які, маючи більше 70 років, наважилися поїхати в країну, де війна. Щира подяка багатодітній мамі Хільде, яку не злякала далека дорога, яка сіла за кермо і доставила для ЗСУ авто.

Світ з Україною!

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше