У Бродівському замку дітки також святкували
Культура
Учасники Молодіжної ради разом з відділом культури, туризму, молоді та спорту організували особливу розважальну програму для дітей у Бродівському замку.
Танцювали, співали і веселилися разом. Трохи змагалися за перемогу і багато креативили. Команди "Бендерики", "Калуш" та "Україна" виконували квест на локаціях "Танцювальна", "Загадкова", "Русалчине лігво". Призи і солодкий смак перемоги в результаті отримали всі, а ще - незабутні враження та нових друзів!
![](https://video.flwo4-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/285535780_7632598880148491_6842052160960533839_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=viX944xZw6IAX_qIwO0&tn=G1ccOQXIA90yOfvi&_nc_ht=video.flwo4-2.fna&oh=00_AT9a_cjqD3XTgBBJU6zJOsC4sVEBfRRGUm3oplZQeKptQA&oe=629DD2E5)
![](https://video.flwo4-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/285527416_7632599880148391_4804069674522193090_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=8fMMqipbWqEAX-0MCgE&_nc_ht=video.flwo4-2.fna&oh=00_AT-z-Gt78rbzk977vJCl6Rp1lrSBz27RIH-jGUoa6FXOSQ&oe=629D030D)
![](https://video.flwo4-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/285511553_7632599700148409_8172115493878347637_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=562DctnF7T8AX9rEBSq&_nc_ht=video.flwo4-2.fna&oh=00_AT--miVLpivxdCSrEs3m3j-Jiib7VTv0i46Sd3kV_-vIhA&oe=629CC929)
![](https://video.flwo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/284699528_7632599940148385_6676005737173643253_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=1-OaChpo35IAX_7IjVY&_nc_ht=video.flwo4-1.fna&oh=00_AT83vmVZVM7h_J9Os-NJCK3-bH6BJL1H9ck00W-GrhHtug&oe=629C6240)