Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

12-13 липня планове застосування засобів захисту рослин у Язлівчику.

Інформування
11.07.2022

До уваги мешканців села Язлівчик! 12 та 13 липня 2022 року ТОВ "АГРОСЕТОН" проведе обробіток посівів сої засобами захисту рослин на території Язлівчика. Буде застосовано препарат Аделіт , 1л/га.

Компанія в якості засобів захисту рослин використовує лише зареєстровані препарати, дозволені на території України, у нормах та за умов, які діють згідно чинного законодавства, зокрема – згідно «Переліку пестицидів та агрохімікатів, дозволених до використання в Україні», згідно ст.21ЗУ «Про захист рослин», ст.30,37-40 ЗУ «Про бджільництво».

У випадку виникнення несприятливих погодних умов вказані дати можуть бути перенесені на найближчий можливий термін проведення технологічних операцій, про що буде  проінформовано додатково.

 

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше